| madalinamylifemyrules a întrebat:

ce parere aveti despre acest site? as dori sa imi comand acest telefon insa, nu am mai comandat niciodata ceva de pe net si mi e cam frica. credeti ca e de incredere? va multumesc:) http://www.edigital.ro/......38021.html

2 răspunsuri:
| loorentzoo a răspuns:

Http://www.eurotelefoane.ro/home.aspx

Cauta pe site asta poate gasesti ceva sa iti placa, am comandat eu de la ei, si totul a fost ok, garantie factura produs nou, original daca esti din buc te poti intalni cu ei pe la piata alba Iulia sunt ff amabili si astfel vezi produsul inainte de al cumpara