| ingerasincrezator a întrebat:

As dori sa imi raspunda cineva care are experienta in arta sarutului! de curand am un prieten iar eu nu stiu sa sarut iar atunci cand a vrut sa ma sarute am avut emotii si l-am respins i-am spus ca am avut o zi grea.....imi poate explica cineva cum se saruta.Dau Fundita

Răspuns Câştigător
| 0neMarionette a răspuns:

Experinta in arta sarutului?
wow. laughing
Pai, totul vine de la sine. Lasa'te purtata de val.
Atunci cand saruti, tine ochii inchisi, pentru ca daca ii tii deschisi, nu stiu, dar ar fi ciudat.
Nu il musca. laughing
Incearca sa fii senzuala, saruta incet, nu repezit. thinking
Mhmm. nu stiuhappy sper ca te'am ajutat cumva.
Nu stiu de ce, dar imi vine sa rad. laughing Imi amintesc... puppy dog eyes!
Oke...bafta!happy

1 răspuns:
| Inthevampire a răspuns:

Heii 0neMarionette are dreptate, serios, lasate purtata de val, vine totul de la sine, succes.winking