| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare ff stupida dar trebuie sa ma documentezlaughing
Deci eu am 13 ani si am prieten...El a vrut sa ma sarute dar eu l`am refuzat pentru ca nu stiu sa ma sarutcryinglaughing
Ce ma sfatuiti sa >>>>fac?::::

2 răspunsuri:
| AAlinaaa a răspuns:

Ii poti spune ca este primul tau sarut si ca ai cateva emotii.Sunt sigura ca daca te iubeste va intelege.

| AAlinaaa a răspuns:

Ii poti spune ca este primul tau sarut si ca nu esti cum este si ca ai cateva emotii.Si el daca te iubeste sunt sigura ca te va intelege