| pisikutza ta a întrebat:

Buna:*
deja innebunesc am si eu nevoie de niste sfaturisad
de doua luni sunt cu un baiat la care tin extraordinar de mult; de vreo 2 saptamani relatia noastra nu mai merge asa bine ne certam, ne impacam, iar ne certam si tot asa.
MOTIVELE.
1.Prima oara eu m-am despartit de el pentru ca maicasa nu prea il lasa sa iasa in oras etc. Apoi eu i-am facut o faza...cam najpa, sarutandu-ma cu un baiat de fata cu el si de aici a pornit tot. mi-am cerut scuze am facut orice ca sa ne impacam, la un moment dat ne-am impacat ca sa aflu peste 2 zile ca el s-a pus cu alta(el s-a despartit de mine pentru aia, si aia mia marturisit ca e cu el); am facut tot ce mi-a stat in putinta sa ii despart si am reusit...de la un prieten foarte bun de-al lui am alat ca si el tine la mine si ca in perioada asta cat am stat despartiti el sa drogat ca sa uite de mine.
Duminica a venit pe la mine prin cartier si ma implorat sa ies afara sa vorbim. dupa multe rugaminti am iesit afara, ne-am dus am fumat am stat de vorba... dar numa despre noi nu vorbeam. A venit inca o prietena de-a mea foarte buna si el era foarte suparat, am stat noi ce am stat dar tot nu vorbeam despre noi, dar se tot dadea la mine.Am plecat acasa am intrat pe mess am vorbit, ne aminteam de clipele frumoase petrecute impreuna, pana cand a zis ca el ma iubeste ca nu poate trai fara mine, si eu am decis sa ne impacam.Ne-am impacat si azi imi da mesaj ca nu stiu ce stie de la niste buni prieteni despre mine si ca l-am dezamagit ca nu mai are ce vorbi cu mine etc.la telefon nu raspunde i-am dat mesaj si mi-a zis ca nu il mai intereseaza de noi.
ce sa fac sunt terminata...nu mai inteleg nimiccrying
ajutati-ma... fundita:X

2 răspunsuri:
| UnZambetTeRog a răspuns:

Mergi pana la el si roaga`l sa iese afara. fata in fata e alta sitratie cand vb cu el. Incearca sa ii explici. Incearca sa scoti de la el dc se poarta asa. Daca vei fi fata in fata cu el va fi mult mai usor.
Succes big hug

| Nynutza777 a răspuns:

In primul rand: nu ii mai fa nici tu farse de-astea cu saruturi si chestii alea alea pentru ca asa relatia voastra o sa se indeparteze. in al doilea rand daca il iubesti cu ADEVARAT intalneste-te cu el si discutati. mai intai intreaba-l ce au spus prietenii lui si da tu stii ca nu e adevarat si chiar nu e adevarat cheamai pe prietenii lui si discutatii toti. dar tu si iubitul tau cadeti de acord sa nu va mai certati si sa fiti fericiti dar daca el nu vrea asa ceva inseamna ca nu ai pierdut nimic crede-ma el a pierdut. mult succes sper sa te ajute sfatul meu :* pup