| pissi_8742 a întrebat:

Buna as dori sa stiu cand soseste un autokar din barcelona care a pornit luni si soseste in bistrita de la atlasib ajutati-ma plss funda

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Depinde daca a plecat luni dimineata trebuie sa soseasca in noaptea asta, iar daca a plecat seara maine pana dupa masa trebuie sa fie ajuns!

2 răspunsuri:
| anca174 a răspuns:

Eu am mers in portugalia cu autocaru pana in faro (nu cu atlasibu), dar cam 2 zile 3 facea (plecam seara faceam 2 nopti pe drum si ajunegeam acolo in a 3 a noapte), depinde de vreme de traseu si de cate opriri face

| alexgogo a răspuns:

Google -> nr atlassib -> suni acolo si te interesezi. greu?