| vlase11 a întrebat:

Cum sa gasesc fata la care sa o iubesc? Ca de ceva vreme le schimb ca pe soseste, si nu e bine deloc.Nu stiu ce sa mai fac. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ByaNca26 a răspuns:

Ok pentru inceput incearca sa-ti faci o idee. cam ce gen de fete iti plac si ce stil au. incearca sa fii atent la detalii. limbajul, caracterul fizic, daca are sau nu simtul umorului, si tot felul de chestii din astea. iar apoi incearca sa vezi daca tu chiar o placi. fii atent cu ea. vezi daca si ea te place. incearca sa nu dezvalui nimanui convorbirile voastre si sa fii foarte rezervat. sper ca te-am ajutat. daca mai ai nelamuriri ma poti intreba. succes. fundita?

| vlase11 explică (pentru ByaNca26):

Multumesc pentru raspuns sper ca ma vor ajuta sfaturile tale

7 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Ok as putea sa-ti raspund doar dupa ce tu imi zici cati ani ai! astept raspuns si revin.

| vlase11 explică (pentru ByaNca26):

17 ani

| vlase11 explică (pentru ByaNca26):

Bianca astept raspunsul tau sau da-mi un mesaj pe TPU cu id-ul tau daca ma poti ajuta cu sfaturi

| perryornitorinca a răspuns:

Daca ai 10 ani.mai asteapta iar daca ai 14, 15 atunci nu te mai cupla cu toate feltele care par interesate de tine

| Orte95 a răspuns:

Cauta o scufita rosie cu ochi verzi, bruneta cu parul lung!
Mereu se potriveste.

| vlase11 explică:

17 ani am