| »°°♥♠Emo Girl a*♠♥°°» a întrebat:

Cum Se Da Fundita?:-s:-s! Plss Ajutati`ma inca sunt noua pe`aici!big grin

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

In dreapta apara o fundita si dai dublu click stanga pe ea

| cevazacelamineintorace a răspuns:

In dreptul raspunsurilor apare o medalie. dai click pe ea si asa dai fundita. sper ca te-am ajutat.
imi dai o fundita acum ca stii cum sa dai?

| loredana2012 a răspuns:

Sa vezi ce o sa-ti mai ceara lumea funda...mai bine nu mai intrebailaughing

| Chrystyne a răspuns:

In dreapa fiecariu raspuns iti apare o fundita cu nr. 1 pe ea. Cand pui sageata pe ea, devine colorata.
Doar dai click acolo si ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha eram sigur ca primul care raspunde cere fundita laughing