| inloveforever a întrebat:

As dori sa va adresez o intrebare la care astept raspuns cat de urgent se poate! Plac un baiat foarte mult, si el banuiesc ca ma placea pana ieri... Sa va povestesc, noi am fost colegi de gradinita si vreo 5 ani nu am vorbit deloc, deloc, dar acum am inceput sa vorbim. Aproape zilnic vorbeam, aproape tot timpul el intra pe mine, dar ieri tot imi dezlega sireturile de la pantofi si eu tot ii ziceam sa termine, faceam asta doar ca sa nu il bag prea mult in seama, fiindca are colegi foarte naspa si spun niste aberatii ingrozitoare. In fine, nu l-am prea bagat in seama, dar el tot venea prin preajma mea. Cand am ajuns acasa am constatat ca nu mai intra pe mine si am intrat eu pe el. L-am intrebat ce face si mi-a raspuns, dar el nu m-a intrebat inapoi. Si dupa aia mi-am cerut scuze spunandu-i ca nu l-am bagat in seama tocmai din cauza colegilor lui. Nu mi-a zis nimica doar mi-a pus un pupic. Azi la scoala am mers la clasa lui si am inceput sa povestesc cu o prietena veche si nu l-am bagat in seama, doar dupa ce s-a sunat am mers la el si l-am intrebat daca e suparat si am vrut sa il pup pe obraz, si a zis ca vine profesorul si ca trebuie sa plece, deci nu am reusit. Spuneti-mi cum sa procedez sa fie ca si la incepu, cum sa fac sa fie bine, sa nu mai reactioneze asa, sa ma placa din nou. Banuiesc ca doreste sa fie indiferent, sau nu am idee. Va rog cat de repede puteti! :* Funda

2 răspunsuri:
| wuella a răspuns:

Vorbeste cu el! Probabil ca s-a suparat putin pe tine fiindca l-ai ignorat in fata prietenilor lui..Intalneste-te cu el si spune-i sincer ca nu vreti sa fiti certati happy

| Sezonul3 a răspuns:

Nu inteleg de ce-i asa urgent, dar hai ca ma bag repede sa te-ajut.(am lasat si copilu` nemancat, c-am oprit aragazul sa nu de-a oala-n foc)…
Deci eu cred ca i s-a urcat la cap ca-l placi, dar e prea ciufut ca sa poa` sa fie si el altfel.
Daca-l mai bagi mult in seama cu fazele astea care le faci, s-ar putea sa de-a si mai mult p-afara de increzut ce e.
Abtine-te si tu putin – eu asa zic.
Gata.Am fugit ca a inceput ala mic sa zbiere.Nu mai vine odata nevasta-mea asta!