| euuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,deci am fost cu un baiat de care m-am despartit de doua ori si ne-am impacat pentru a 3-a oara |: totul a mers fff bine pana cand el a inceput sa fie indiferent,adica intra pe facebook si eu intram sa vorbesc cu el, el vorbea un pic cu mine dupa care imi inchidea in fata si spunea ca e conexiunea de vina (a doua zi cand venea pe facebook) dar asta imi facea mereu, daca eu nu il cautam el nu ma cauta, pana intr-o zi cand m-am enervat si ne-am despartit, i-am lasat mesaj pe facebook ca gata e liber sa faca ce vrea el) cand a intrat pe facebook nici nu mia mai zis de ce? sau macar sa imi zica bine daca tu asta vrei sau bla bla bla etc... dupa vreo 2 saptamani (in toata perioada aceea nu mai vorbise cu mine deloc) dar dupa 2 saptamani incepuse sa imi dea like-uri la postari etc...pana intr-o zi cand a intrat pe chet si imi zice "esti bine sau nu? " dar eu nu i-am raspuns deloc, a mai trecut de atunci cateva zile (in timpul asta imi lasa comentarii la poze, dadea like-uri etc) iar ieri mi-am schimbat poza de profil si imi lasa comentariu ca "nu-i frumoasa" si eu i zic "awww mersi" si el zice "nu zi mersi pentru nimica" va rog spuneti-mi ce poate fi oare in capul lui, ce vrea de la mine, de ce mi-a lasat comentariul ala? asta e poza http://www.facebook.com/....../photo.php apoi si-a schimbat poza de profil (l-a pus pe nepotul lui la profil si m-a etichetat pe mine in poza,apoi m-a facut admina la pagina lui fara sa i zic eu nimica sau fara sa imi zica el nimica,iar eu m-am sters ca admin de pe pagina, deci eu chiar nu il mai inteleg ce vrea de fapt, noi nu mai suntem impreuna dar se tot baga in seama cu mine, funda :*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se baga in seama pentru ca vrea sa-si scoata in evidenta prostia, e smecher se pare, daca nu vrei sa mai ai de-a face cu el ignora-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tea iubit niciodata e genul de baiat neonteresat daca face lucruri din astea pe fb vrea doar sa te necajeasca

| CannbalCorpse a răspuns:

Se crede şmecheraş. Intreabă.l ce vrea de la tine!

| lusinda99 a răspuns:

Babalau.Zii in fata:,, Bai frate da tu ce tot vrei de la mine?"Daca nu-ti zice da-l in colo.