| Andrees a întrebat:

As avea nevioe de un sfat. Sa va povestesc.
Un tip, o sa-i zic AB a inceput sa ma place din senin. Imi aducea cadouri, etc, pana intr-o zi cand ne-am combinat. El era din alta clasa. eu nu il iubeam deloc. Intre timp, o prietena si-a facut si ea un iubit, I spun AT. La un moment dat, at m-a bagat in seama. Eu ma despartisem de mult de AB care inca ma iubea. At s-a despartit de prietena mea si a incepu sa-mi faca curte si sa vb pe net. am inceput sa ne spunem "iubi" si am oficializat relatia. Eu il iubesc mult, dar nu vreau ca altii sa sufere. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Amandoi sunteti liberi, deci puteti pune bazele unei frumoase relatii.

| madalinanadreea25 a răspuns:

Incearca sa te inpacicu toti adica sa te intelegi bine cu toti