| dia200 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce inseamna pentru un baiat, fata cu care face pentru prima data dragoste adica faca care il dezvirgineaza?

Răspuns Câştigător
| Cocoapuff a răspuns:

Poi depinde... unii baieti cauta sa o faca cat mai rapid doar pentru a se lauda, sau altii o fac din dragoste cu persoana potrivita, ceea ce inseamna foarte mult.

| dia200 explică (pentru Cocoapuff):

Da poate da faza so intamplat acums un an si nu o aflat absolut nimeni deci nu o zis la nimeni si am cazut de acord sa ramana secret

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,depinde de sentimentele care le are baiatul respectiv pentru acea fata,daca e prima din viata lui nu inseamna ca o iubeste si o va iubi la nebunie, pentru multi baieti virginitatea e o povara si vor cat mai repede sa scape de ea si faptul ca intretine o relatie sexuala cu o fata poate sa nu insemne nimic pentru el, sau poate sa insemne ceva daca acea fata a contat in viata lui si au avut o relatie de iubire.Multi nu pun suflet cand fac sex,deci nu e o regula,depinde de fiecare baiat,parerea mea,asa si la fete,doar ca pentru fete e putin mai diferit ca de cele mai multe ori,o fata o face prima data cu baiatul pe care il iubeste, atunci cand e cu adevarat pregatita si are incredere in partener, pentru baieti e altfel.

| mgtow a răspuns:

Ce sa insemne, deflorarea lui si prima experienta sexuala.

| heisenberg a răspuns (pentru mgtow):

Tu ai fost cumva deflorat?

| peste2009 a răspuns:

Nu inteamna nimic inseamna ca poate sa treaca la urmatoarea...

| Cocoapuff a răspuns:

Eu ma refeream ca sunt altii care doar atat vor, sa se laudeoh go on dar in cazul asta inseamna ca este un baiat de treaba si chiar i-a pasatthinking