| AlinabBalan a întrebat:

Buna, as dori si eu sa stiu daca cineva a folosit viagra si a facut vreun efect? Si ce imi recomandati pentru ca barbatul meu sa aiba penisul treaz timp de 2ore?

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Una mai bună care să-l țină în priză.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa aiba penisul erect 2 ore? S ar putea sa fie atat de incomod incat sa il doara la un moment dat

| Violleta2022 a răspuns:

Tu abia ai implinit 18 ani si nici buletin nu ai, dupa cum ne spui in alta poveste...
Totusi, barbatul asta al tau cati ani are? Peste 60-70 de ani?
Pentru ca, un tanar de 18-20 de ani, poate duce sexul la 2 ore, fara viagra!

| AlinabBalan explică (pentru Violleta2022):

Nu poate duce ii adoarme repede

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlinabBalan):

Schimba barbatul!
Unii se scapa pe ei dupa cateva secunde, altii dupa cateva minute... totul tine de autocontrol!

| Freya1 a răspuns:

Daca tu ai nevoie sa faci sex o ora, doua ca sa ai orgasm spre exemplu la tine e problema.
Nu stiu de ce ai vrea sa iti chinui barbatul asa, ca nu prea e comod sa stea cu ea in erectie 2 ore.Plus de asta daca nu i se trezeste inseamna ca nu e atras de tine.
Stiu un baiat tanar ce a luat viagra si a facut infart pentru ca la varsta lui nu era indicat.

| Quassaar a răspuns:

Cea mai buna Viagra ești tu. Intr-o relație femeia trebuie sa fie doamna in societate și cwrva in pat. Comportă-te că atare și o să ai o mare surpriză. Doar daca sunt probleme medicale, atunci se poate apela și la medicamente. De ajutor este și TianLi, se găsește inclusiv la magazinele naturiste.