| anonim_4396 a întrebat:

As vea sa stiu ce parere aveti despre persoanele care isi schimba sexul?
E bine, sau poate sa fie afectati de aceasta schimbare? Multumesc!

1 răspuns:
| gsmro a răspuns:

Nu e chiar bine sa iti schimbi sexul decat daca esti foarte sigur pe tine si esti pregatit psihic. E bine sa faci cateva consultatii psihologice pentru a vorbi cu cineva specializat pe probleme sentimentale si pentru a afla daca chiar vrei acest lucru sau e doar o dorinta trecatoare pe care o vei regreta.