| arsennal a întrebat:

Daca ati fi avut posibilitata sa va alegeti genu' inainte de nastere ce ati fi ales? Cel care sunteti la moment sau de sex opus? Ce parere aveti despre persoanele care isi schimba sexul?

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Nu pot spune ca am o parere despre cei care-si schimba sexul, e problema lor daca nu se simt bine asa cum sunt. Cat despre mine, daca as fi putut alege genul probabil as fi ales sa fiu tot fata, desi recunosc ca unele fete pot si foarte dificile si le cam place sa se joace cu gandurile celorlalti, sper ca eu sa nu fiu asa...

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu as fi ales sa fiu baiat.De ce? Pentru ca totul e mai usorhee hee
Sa-mi schimb sexul nu vreau, asta e m-am resemnat deja cu soarta. Daca asa a vrut Dumnezeu si asa m-a plamadit geneticahee hee

| Pupily92 a răspuns:

Sunt o fata baietoasa. dar parca mi-ar fi placut sa fiu baiat.happy dar daca eram baiat, nu ma iubeam cu Ursuletzul meu :X kiss

| Pupily92 a răspuns:

Nu sunt impotriva celor care-si schimba sexul, sau care au o alta orientare sexuala. fiecare cu ale lui

| ♥.Sagemix a răspuns:

As fi ales sa fiu baiat. laughing Nu am nimic impotriva faptului de a fi fata, dar. mi-ar fi placut mai mult sa fiu baiat. happy

| Bianca18 a răspuns:

Eu sunt fata si imi place :] Probabil asta as fi ales. E mai frumos sa fi fata dar e mai usor sa fi baiat. ^^

| usernamealy a răspuns:

As fi ales sa fiu ce sunt acum fata mai baietoasabig grin decat un baiat fetitalaughing

| Juliana a răspuns:

As fi ales tot fata. Cei care vor sa isi schimbe sexul cred eu ca au avut un esec in viata despre care ei sunt de parere ca l-ar fi evitat daca erau altceva sau altcineva si intr-un fel cam asa e, dar asta nu e motiv sa distrugi ce erai pentru a deveni de sex opushappy

| Alifie a răspuns:

Ma accept asa cum sunt. Dar sa fim seriosi... Fetele nasc, fetele au ciclu. Ele sunt mai sensibile.Mereu fetele vor suferi mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt perfect in pielea si in mintea mea! Daca as fi avut posibilitatea, nu numai ca mi-as fi ales sa fiu aceeasi, dar mi-as fi ales si aceiasi parinti!
Iar in ceea ce priveste persoanele care aleg sa isi schimbe sexul, este optiunea lor si cred ca nu e una usoara si e, cu siguranta, o decizie ceruta de o nevoie de a se simti ceea ce sunt!