| George628zz a întrebat:

Ce părere aveți despre lgbt?
Am văzut că mulți dintre băieți nu au probleme cu lesbienele doar cu gaylaughing
Si din cate am inteles au o atracție fizică mai mare decat persoanele straight.
Stiu ca la ei sexul e diferit si ciudat.
Si m-ar interesa sa stiu cat mai multe despre ei.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Zici ca vrei sa ii inveti. Un lucru pe care multi il omit cand vad oameni ca astia este ca foarte putini se arunca in trenul "sclipiciului", adica machiaje, unghii si tot caldaramul care prinde bine clasicelor pitipoance; cei mai multi sunt pur si simplu oameni simpli pentru care orientarea sexuala este o aditie, ceva firesc al vietii, si clar nu o necesitate.

In marea Romanica subiectul asta este tratat ori cu indiferenta, ori cu cea mai mare repulsie. Indiferenta vine de la omul normal, repulsia de la fanaticii religiosi.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste extraterestii aia nu-s oameni

| Violleta2022 a răspuns:

In cadrul homosexualitatii, baietii pot avea probleme doar cu baietii nu si cu fetele.
Preferinta si optiune sexuala difera la homosexuali fata de cei "drepti" evident, fiindca fiecare are dreptul sa aleaga ce vrea si mai ales cu cine vrea sa aiba sex.
Atractia, este pana la urma tot un mod de a-ti selecta partenerul, in functie de sentimente sau preferinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am probleme grave cu gay-i, facă ce-o vrea mi-e doar scârbă de ei cand nu știi să se controleze.atât timp cat nu fac pe ciudații și abordează aiurea. Fara nici o noimă și se roagă să le-o dai, ori sa ți-o dea. Exact ca ciudații aia care abordează tipe care n-au pic de interes, nu le dau nici un semn dar ei continua.

Daca as fi gay, iti dau semne de care ar trebui sa te prinzi, nu trebuie sa abordezi fiecare tip in speranța că-i de acord cu orientările tale ciudate.

Mie mi se par că lgbt sunt o organizație de bipolari, schizofrenici, paranoici etc etc cu toate tipurile de probleme care ții le poți imagina.

E normal pentru un băiat sa nu aiba nici o problema cu lesbienele, pentru că ne place sa vedem și în plus o femeie nu prea are ce să facă cu alta femeie, nu e nimic scârbos în asta. Nu poate deveni atât de scârbos pe cat poate deveni ușor sexul între doi tipi, care lejer este murdar este nevoie doar de singura penetrare anală sau orala, in schimb doua lesbiene ar trebui sa se pise, c@ce una in gura la alta sa devină scârbos și dezgustător.

Nu știu pe câți oameni i-ar incanta și nu ar avea nimic de zis în mintea lor, daca le-ai zice că ai avut o experiență gay in facultate sau liceu spre exemplu, In care ți-ai luat-o in fund de la niste colegi. In schimb daca ești lesbi se trece mai repede cu vederea. Ce e așa scârbos în a o face cu strap-on? In modul asta nu ai fi gelos chiar daca ai avea o iubita, sa faca sex cu unul dar sa nu fie penetrata și ejaculata la ea înăuntru, pentru asta exista co*khold.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca 1/3 din baieti are fetish de Bi.
Din experienta persoana : din multele ore petrecute pe chaturi erotice pot da dreptate statisticii.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Dacă îmi spui ce anume vrei sa știi... Îți pot spune sau explica... Mai ales ca sunt în cunoștință de cauza happy

| George628zz explică (pentru AndreeaDeea221998):

Păi nu stiu..sentimentele sunt diferite? adica gen se compara cu sentimentele oamenilor straight

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru George628zz):

O sa vorbesc din perspectiva mea. Deoarece am încercat in ambele părți pana sa ma stabilesc, ca să nu îmi poată reproșa nimeni faptul ca nu am dat nici o șansă și chestii de genul. Așadar..Pentru mine una, sentimentele dintre doua femei nu se pot compara cu ale unui cuplu straight! Absolut deloc! Pot sa te asigur ca fiecare clipa este trăită foarte intens. Bineînțeles că nu o să mă vezi pe mine sa fac gesturi pe strada (cum vad la puștani chiar și la oameni maturi) cum își înfig mâinile în fu*dul unei femei că na. Ci discreția este una foarte mare! Momentele intime rămân strict între noi, unde nu ne vede nimeni, nu ne știe nimeni. În plus este alta înțelegere, în sensul ca, o femeie înțelege cel mai bine o femeie, un bărbat înțelege cel mai bine un bărbat! Și nu numai înțelegere, ci și pe partea de dragoste, eu fiind femeie, știu exact unde sa o ating, cum sa o ating. Sper sa te ajute! Dacă mai ai întrebări, îți răspund foarte deschis!

| George628zz explică (pentru AndreeaDeea221998):

Uh, asta e fain sincer

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru George628zz):

Este superb! Nu pot sa exprim în cuvinte. Este și greu, deoarece te lovești de oameni ce nu au legătură cu tine dar totodată comentează la ceea ce faci. Asta nu trebuie sa doară. Nu dezbina! Face cuplul mai puternic! Dorința mai mare! Ți-am spus. Orice întrebare ai, sau dacă dorești sa pui întrebări și ai retineri fiindcă este public, putem vorbi în privat.

| George628zz explică (pentru AndreeaDeea221998):

Sigur,scrie-mi tu eu nu pot sad vreau sa aflu mai multe

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru George628zz):

Ți-am scris happy. Acum îmi poți scrie happy.