| OPersoanaAnume a întrebat:

as vrea o parere daca se poate. Am cunoscut un baiat, cunostina de`a unei prietene. Am vorbit inainte de cateva ori cu el pe facebook, deci stiam aproximativ cateva detalii despre el. ne-am intalnit de 2 ori saptamana trecuta..ne`am sarutat dar nu am inceput o relatie. De atunci ma suna asa seara, cand are timp deoarece lucreaza, m`a invitat sambata in oras, dar nu stiu...e asa aiurea. E mai timid, si mi-e frica sa nu cad de proasta intr-un fel, adica sa se foloseasca de mine mai ales ca nici nu suntem impreuna. spuneti-mi va rog o parere ce sa fac in continuare? Sa astept sa faca el primul pas?

2 răspunsuri:
| BubuAdriana a răspuns:

Asteapta sa vezi ce intentii are el...

| twentyfourjuly a răspuns:

Nu are cum să se folosească de tine atăta timl cât nu-i permiți!
data viitoare când vrea sa te sărute întreabă-l dacă se joacă, pentru că dacă vrea o relație trebuie să-ți spună nu să aștepte autobuzul de pe marte.