| enna_1113 a întrebat:

as vrea sa aflu daca, dupa inceperea vietii sexuale apar unele modificari fizice? sau chestii de genu?

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna! dupa inceperea vietii sexuale, sanii nu vor mai fi tari, vor fi mai moi. apoi, o problema des intalnita, mai este latirea in solduri, dar acum depinde de persoane, la f putine li se modifica vizibil. nu sunt prea multe aspecte de genul. astea sunt generalitati. singura chestie pe bune este ca nu o sa mai ai himen, logic. bafta!

4 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai,himenul care nu o sa mai fie, sanii o sa fie mai moi si poate dupa un timp mai lasati.
Cat despre kg in plus asta se poate intampla in cazut in care iei anticonceptionale.

| XxY_5456 a răspuns:

Adica daca o sa se prinda lumea... S-ar putea. Si asta pentru ca in incercarile tale de a da-o cotita o sa "te spargi" singura. happy

| eluboy13 a răspuns:

Eu zic sa o faci si sa ne zici tu ce s-a schimbat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil o sa-ti creasca sinii formele:->...o sa fie schimbari numai in binewinking