| anonim_4396 a întrebat:

Ce modificari apar in corpul unei femei dupa inceperea vietii sexuale?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inceperea vietii sexuale NU provoaca absolut nici-o modificare asupra corpului femeii de natura fizica care sa fie vizibila sau notabila. Se considera ca in cazul in care dupa dezvirginare urmeaza o activitate sexuala activa, aceasta va produce de regula aproape intotdeauna aparitia unor modificari de natura psihica si mentala care favorizeaza producerea unor modificari de natura comportamentala. Multa sanatate!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Interesant.

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Corpul rămâne același, nu se modifică.

| Adelin_Denis_1999 a răspuns:

Cur și țâțe mari