| AlinaMessaros5 a întrebat:

As vrea sa fac sex cu iubitul meu si nu stiu ce pozitie ar fi cea mai indicata e a 2 oara cand facem. Vreau pareri! Multumesc!

13 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

De asta s-a inventat kama sutra..sa nu iti raspund eu la intrebare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce crezi ca exista vreo regula? faceti si voi ce va place ce naiba sa nu imi zici ca in timp ce o faceti tu spui, hai sa o facem in pozitia asa ca asta e recomandata in cazul nostru in loc sa faceti ce va place si cum va duce valul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sugestiv
http://ne-cenzurat.ro/....../index.php
Te pup!

| Jakoban a răspuns:

rolling on the floor

| Jakoban a răspuns:

69.69.69.69 si preferata mea 69
DEci 69happy

Răspuns utilizator avertizat
| SyndicateX a răspuns:

Stai deasupra, o sa iti placa deoarece tu detii controlul.

| RzVq a răspuns:

Lasa-l pe el sa se ocupe de asta tongue el trebuie sa stie te cunoaste destul de bine deci stie ce ti-ar place...

| crystynyca960 a răspuns:

Pai as zice sa incerci pozitia misionarului

| IuliaIvan16 a răspuns:

O sa vedeti pe parcurs.

| Angelina0101 a răspuns:

Lasa'l pe el sa conduca cu totul!

| BezSensu a răspuns:

Imi place spoon happy reverse cowgirl laughing

| ViseRozzzz a răspuns:

Nu conteaza pozitia asta vei vedea in timpul partidei nu trebuie mereu sa fii pregatita de asta pozitile vin de la sine la fel ca starea de bine pe care o simti pe parcurs.