| 3mily a întrebat:

As vrea sa imi ajut o prietena cu un sfat. dar nu stiu ce sfat sa ii dau oh go on. Este un baiat pe care il stie aproape tot orasul laughing si va spun si de ce, el este mai golan, inainte era un tip super de treaba, s-a despartit de iubita lui cu care avea o relatie de peste 2 ani si a suferit mult, de atunci a inceput sa se destrabaleze, acum, la modul serios, tipul e bun răubatting eyelashes adica nu are cum sa nu iti placa ca aspect, dar ca personalitate... nu pot sa spun ca e un tip rau, ca om ma refer, dar poate vrea sa para. Tipul s-a culcat cu o gramada si schimba fetele ca pe soseste, azi cu una, maine cu alta. Acum, a pus ochii pe prietena mea si cand o intalneste nu isi mai ia ochii de pe ea, el ii spune ca s-a indragostit si ca o place mult, ii trimite flori, mie mi-a spus ca o place cu adevarat dar nu stiu ce sa cred. De la un timp nu a mai stat cu nimeni si nici nu se mai duce pe la petreceri sau prin club. Ce sfat sa ii dau prietenei mele? sa fie cu el? sau nu? Si daca ar avea o relatie cu el, lumea ar crede-o parasuta?

2 răspunsuri:
| Alexandra0797 a răspuns:

Spune-i sa stea cu el. vede cum se comporta 1 luna 2...
Dar eu tot cred ca daca se culca cu ea n`o iubeste daca zici ca e golan etc. daca nu se culca cu ea si ii trimite flori si chestii cum zici tu. bv ei
funda?

Daca ei vor fi impreuna si el se va schimba, lumea din contra : va crede ca ei chiar se iubesc, si el a renuntat la "strada" (cum se spune) pentru ea. Daca as avea o prietena in aceeiasi situatie ca prietena ta i-as spune : """"Incearca, da-i o sansa, mai bine regreti ceva ce ai facut decat ceva ce n-ai facut. Totusi nu lasa sa te ia valurile prea mult, tine si ochii bine deschisi. """" Succes :*!