| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Mirela si prietenii imi spun Mimi! Am o problema... Imi place un baiat, Alexandru iar el m-a placut o perioada dar apoi nu. A avut o prietena care seamana oarecum cu mine. numele ei incepe tot cu M. e bruneta cu ochii verzi[ca si mine] numai ca e mai putin intelienta. Am aflat ca s-au despartit. As vrea sa-i spun ce simt dar nu stiu cum sa fac asta... Un sfat?big grin

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Mirela draga, eu as zice sa mai astepti, poate vine el spre tine daca zici ca-i place genul tau de fata. Daca incepi tu, s-ar putea sa obtii exact inversul a ceea ce vrei.Nu uita ca graba strica treaba.Noroc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu din astea, du-te la el si spune-i Hey vreau sa-mi fac un prieten si nu gasesc, hey vreau sa-mi fac un prieten si nu gasesc, TOTI GIGOLOII SA APELEZE LA MINErolling on the floor))))))))