| Andreea21331 a întrebat:

Buna,as vrea sa incerc sex oral cu prietenul meu dar imi este frica ca lumea o sa ma critice ce as putea face? Vreau raspunsuri serioase

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Better save than sorry.

Daca ai si cea mai mica urma de indoiala sau de frica, NU o face. Fa-o doar daca te simti 100% pregatita.

De criticat nu te poate critica nimeni, atata timp cat nu spui chiar tu ca ai facut sex oral. Altfel nu au de unde sa stie. Si oricum cand vine vorba de chestii intime, e mai bine sa nu spui nimic nimanui.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

CUM? sau mai bine zis PRIN CE MOD? ar putea afla lumea sa stie sa afle, ca voi doi obisnuiti sa practicati sexul oral?

| mihai69 a răspuns:

Ce treabă are lumea cu ce pui tu în gură la tine acasă?!?

| seth2016 a răspuns:

Incerci sex oral atunci cand ei incredere in prietenul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa știe lumea ce faci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu zi la nimeni, oticum majoritatea facem si oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o faci numai cu el iar el nu se laudă altora, atunci lumea n-o să afle și n-o să te critice.
În schimb, dacă el o să se laude amicilor sau cunoștiințelor lui iar ei vor spune mai departe și altora, atunci lumea va afla și posibil să te critice.
Depinde de caracterul lui.

| Dana2103 a răspuns:

Daca e iubitul tau, ce treaba are lumea? Doar nu vrei sa te filmezi si sa ajungi pe xxx?

| Stegman a răspuns:

Mai bine nu incerca.

| Andreea1778 a răspuns:

Depinde ce fel de caracter are băiatul.

| Jok12345 a răspuns:

Depinde cat de des iti schimbi iubitii, daca foarte des nu e bine, daca e ceva de lunga durata de ce nu?