| AiDuTzA a întrebat:

Heiii:* Ce as putea face cu prietenul meu, ceva mai altfel, haios, diferit, sa ne distrambig grin Vreau sa-l surprindbatting eyelashes Vreau raspunsuri serioasehappy Funda+voturi:*

Răspuns Câştigător
| Gheorghe_Cristina_1988 a răspuns:

Organizeaza o cina/picnic pe acoperisul blocului! Luati-va aparatul foto, si faceti-va poze din ce in ce tot mai goi in pozitii cat mai sexi!

2 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Il poti surprinde cu al treilea cuvant de la categoria unde ai postat intrebarea

Serios happy

| dragos9234 a răspuns:

Fa sex salbatic, il surprinzi cu siguranta.