| Antonies a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras? Am 1, 72 si 40 kg. nu mai suport sa imi spuna toata lumea sa ma ingras, ca sunt slab si altele. Vreau raspunsuri serioase, nu 5 shaorme pe zi sau mai stiu eu ce. De mancat mananc peste 3 mese pe zi, sport fac cu greutatea corpului cum ar fi 30 flotari pe zi. Vreau cat mai multe raspunsuri, chiar as vrea sa ma ingras pana la vara.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apuica-te de un sport serios, ala iti va deschide si apetitul si te va ajutasa te dezvolti!

| Antonies explică (pentru Violleta2022):

Am făcut câteva luni înot. Nimic.

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Incearca sa mananci seara dupa 6 si mananca mai multa paine. Sanatate!

| buburuzaDLP a răspuns:

Pur si simplu mananca intre mese si seara. Eu sunt fata si la 1, 58 am 46 kg...cum fac sa mai dau jos?!?!