| Loredanaloreeu a întrebat:

Buna TPU ce sa fac sa nu isi dea seama prietenul meu ca nu mai sunt virigina? a fost la mine si a vrut sa facem sex iar eu l-am refuzat si m-a intrebat de ce si i-am spus nu vreau acuma nu sunt pregatita... si cand o sa fac ce o sa ii spun cand am intretinut relati sexuale in timp ce am facut sex nu mi-a curs sange deloc cand m-am ridicat din pat am avut o pata pe chilotei, si nu pot sa ii spun ca nu mai sunt virgina ca imi da jet direct si le mai spune si la altii ajutati-ma stiu ca am mai intebat o data un fel de intrebare da nu ma ajuat pentru ca nu ii pot spune asa ca nu ma jigniti va rog sad

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Multor fete nu le curge sange la prima penetrare. Daca ai facut gimnastica ai o scuza, altor fete li se rupe himenul din cauza parintilor cale le spala prea tare cand sunt mici in zona vaginului.

TOtusi de ce crezi ca te-as parasi? TI-a spus el asta? Daca el nu mai e virgin nu are niciun drept sa iti ceara tie sa fi. Ai facut o greseala ca te-ai lasat pe mana cui nu merita, este adevarat, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fi condamnata. Nu esti singura.

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Auleu tu fata, pai daca asa ii situatia, du-te si calugareste-te si uita de lumea asta pacatoasa si proasta...

| Narcis2007 a răspuns:

Daca numai pentru atat ar reactiona asa mai bine il parasesti tu

| Eufourikul a răspuns:

Pff adica e recomandat mai nou sa il minti total nu? Trebuia sa fii sincera din primul moment cu el, eu nu as putea avea incredere in tine, sincer iti zic!

| RAY a răspuns:

Lore daca ala te vrea doar pentru sex ce sa spun pacat ca te lasi calcata in picioare

| Alcyon a răspuns:

Spune-i adevarul, ca oricum o sa-si dea seama ca nu mai esti virgina. Si pe urma o sa fie si mai aiurea pentru tine. Daca pentru el asta conteaza cel mai mult la o femeie, mai bine te descotoresti de dansul. Cum adica le va spune prietenilor? Eu i-as trage un sut undeva, sa zboare. Ce naive sunteti, pe cuvant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce plod idiot. cred ca-l cheama baltasar.

| Florenta16 a răspuns:

Daca il iubesti mult de tot, si tine si el la fel de mult ca si tine, singura solutie ca sa nu va despartiti este sa iti faci o operatie de himenoplastie. Adica reprezinta constructia himenului incat sa mai fii virgina si a2a oara, ipotetic vorbind. Ar fii cam singura solutie. Nu stiu cat costa, dar bafta!

| CoquineNoire a răspuns (pentru Florenta16):

Tu o sfatuiesti sa-si faca himenoplastie (banuiesc ca nu stii ce inseamna asta, de e atat de usor pentru tine sa o zici) de dragul unuia care in orice moment i-ar da cu jet, cum a zis si ea?
da-ti shutdown.

| Kirito21 a răspuns:

Daca iti da "jet" pentru simplu fapt ca nu mai esti virgina si ar mai si spune asta altora atunci inseamna ca nu se merita. Intrebare : El mai este virgin?

| VreauMiere a răspuns:

Ii zici ca te-ai masturbat si asa ti s-a rupt floarea.

| OanaMada a răspuns:

Nu trebuie sa ascunzi nimic. Asta esti tu si daca te accepta asa cum esti bine, daca nu drumul e drept si poate sa mearga sa isi gaseasca o virgina daca de asta are nevoie.Si daca e asa cum spui tu si te va lasa daca va afla ca nu mai esti virgina inseamna ca nu te iubeste si nu te merita.