| Uitdetine5 a întrebat:

Eu si prietena mea nu am avut relatii sexuale dar restul fetelor de la mine din clasa au avut si imi este chiar imi este rusine cand ele imi zic ca o sa mor virigina, apropo avem toate 14 ani

Răspuns Câştigător
| Rux04 a răspuns:

Nu te lua după ele! Si-au început viața sexuală prea devreme. Sfatul meu este să o faci la 18 ani sau după 18 ani că atunci ai organismul dezvoltat.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu are rost sa va impacientati si nici sa fiti frustrate din acest motiv...banal. Va va veni si voua randul, probabil ca mult mai degraba decat v-ati astepta. big grin

| Emma30555 a răspuns:

Sunteti prea mici. Cred ca anturajul nu este de prea buna calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistitã o sa vina un baiat care te place si pe tine, ele doar se dau mari dar ar trebui sa nu se Mandreascã cu asta.
Mai uitãte dupa baieti si in afara scolii tale.

| Ara997 a răspuns:

Stai cuminte, multe vorbesc ca sa nu adoarma, nu mai dadetalii despre viata ta personala sinu veimai fi presata si batjocorita de niste capre cu minte de gaina

| Rux04 a răspuns:

Si doar cu persoana iubită