| LuluGirl a întrebat:

TPU e normal sa imi las prietenul sa imi puna mana pe fund? Suntem impreuna si niciodata nu a incercat, doar acum cand m-a sarutat ultima data cand am mers acasa mi-a pus mana pe fund. E ok?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil vrea sa treaca la urmatoarea etapa, de tine depinde daca il lasi sau nu

| neutrino a răspuns:

Daca ai acceptat sa mergi cu el acasa, atunci gestul lui este ok, dar nu este ok ca tu incerci, in aceste conditii acceptate de tine, sa pozezi intr-o mare naiva (nevinovata).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evita asta in spatiile prea aglomerate, nu e chiar o priveliste splendida. Face parte din intimitatea voastra, iar noi nu ar trebui sa avem vreun motiv de decizie pentru ceea ce faceti voi si va influenteaza doar pe voi insiva si unul pe altul. Sunteti intr-o relatie.
Ce, doar tu nu aveai impresia ca prin sarut se fac copiii si cu lumina stinsa...

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNume26 a răspuns:

Depinde cati ani aihee hee
E baiat, si simte si el nevoia sa puna mana pe tine, dar nu-i da voie sa intreaca masura, si ai grije happy