| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati va rog, Nu inteleg un lucru, de fiecare data cand apar in public, nu cu persoane cu care ma cunosc, gen stau la o coada la magazin, sau oriunde, cand sunt langa baieti, nu se intampla nimic ca nu are ce sa se intample, dar cand sunt fete in jur, incep sa zambeasca, sa chicoteasca si sa susoteasca intre ele in timp ce se uita la mine, nu pricep, oi fi eu prost dar nu arat ca omul padurii, arat normal, nu ies in evidenta, si cu baietii totul e ok, de ce fac fetele asta? Sunt urat, prost, ce am, de ce fac asa?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Sunt tâmpite. Fac mișto de tine. Așa pățesc și eu mereu. Nu le duce capul la altceva.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Le-ai auzit tu vorbind de tine? poate vorbesc și râd de altceva și doar se nimereste să se uite la tine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate este doar o coincidenta.

| Emilian65 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Intreaba-le pe ele de ce fac treaba asta cand te vad?

| Sofer a răspuns:

Poate ești drăguț și te plac.

| NotNamed a răspuns:

Intreaba.le

| roach999 a răspuns:

Te obisnuiesti cu timpul... laughing) am 105kg si sunt aparent laughing stock-ul la toate fetele indiferent ca la magazin, supermarket si asa mai departe. laughing