| Albinuța767 a întrebat:

Aș vrea să mă ajutați vine o vara de a mea la amiază și vrea să îi spun, explic ce înseamnă l**a.
Faza e că are 13 ani și întrebarea este cum i-aș putea spune mai delicat nu direct să îi spun ce înseamnă? Dau funda! Va rog fără vorbe urâte mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| MaTeOGG a răspuns:

Asta e o chestie basic! Deci si copii de 10 ani stiu asta, te asigur! Adica lumea crede nu stiu din astea deoarece nu vb asa ca imi vine mie, dar daca apare subiectul, lumea e ceva gen WoW! Adica mie imi place sa ma documentez despre sex, igiena in zona intima (si la fete si la baieti ), etc etc. Adica verisoarta sigur stie, dar nu inseamna ca trebuie sa vb cu orocine. Adica daca parintii ar sti cate stiu, si-ar pune mainile in cap, si cred ca as aparea la toate programele de televiziune din lume, si pe net!
SI la fete se numeste degetica, sau in comun masturbarewinking FUNDA?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns:

Păi mai bine îi pui un film.

| Albinuța767 explică (pentru mihai69):

Îmi dai un link cu un film.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Albinuța767):

Gasesti o gramada de link-uri pe net...

| Nemessys a răspuns:

Chiar e musai sa-i zici?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De ce, ma rog, ar trebui sa-i spui neaparat?

| Albinuța767 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Eee că vrea ea. Nici nu ști, adică voi toți nu știți cum e. Daca nu ii spui ce vrea te jantajeaza cu orice lucru. Nu ma jantajat dar cred că o să urmeze dacă nu ii spun.

| radu877 a răspuns:

Vezi poate te faci de ras. poate e plictisita de **** la 13 ani.

| Albinuța767 explică (pentru radu877):

Nici nu știu e printre,, fete rele" a venit la mine și nu i-am spus mă spus la mama că i-am rupt Castile i-am dat Castile mele preferate și am spus-o la mama ei aveam dovada din mesajele de pe messenger. Sa încheiat postea.

| Daniel_Matei_1999 a răspuns:

Spune-i ce se intampla cand te uitai pe gaura cheii la alte fete