| GabriellaPss a întrebat:

.as vrea sa nu radeti..credeti`ma e o intrebare stupida..deci daca mi-am introdus degetul in... big grin si rimelul mai sunt virgina? ..ideea e ca nu mi-a curs sange. dau funda..nu radeti si va`s ruga sa nu fiti raai laughing. multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Yhugato a răspuns:

Deci inca esti virgina chiar daca s-a rupt himenul,, nu ai avut contact sexual,(adica sa te fi culcat cu vreun baiat) deci inca esti "virgina"
bafta, funda?

| GabriellaPss explică (pentru Yhugato):

Multumesc mult happy

| Yhugato a răspuns (pentru GabriellaPss):

Nu ai pentru ce, de asta sunt aiciwinking!

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, eşti.

| Seducatorul a răspuns:

Mare-i gradina Doamne.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Rimelul doamneee.Maine o sa posteze una ca si-a bagat furculita-n.
Esti virgina!

| Arkhasas a răspuns:

Violatoare de rimeluri ce eşti!

| GabriellaPss explică (pentru Arkhasas):

Oh, dar vai laughing), se mai intampla.puppy dog eyes

| Yhugato a răspuns:

Acum ati sarit si voi cu gura pe fata, lasati-o mai in pace, macar a avut curajul sa spuna ce a facut si asa a fost ajutata, este mai bine decat cele care fac dragoste pe la 14-15 aniwinking

| GabriellaPss explică (pentru Yhugato):

Multumesc si de sustinere puppy dog eyes.:*

| LordCroft a răspuns:

Aoleu... nu mai esti virgina.ai facut protejat? dar pentru orice eventualitate fa-ti un test de sarcina sa nu fi ramas insarcinata

| GabriellaPss explică (pentru LordCroft):

Daa cu siguranta sunt insarcinata o sa nasc rimeluri :o poate rimelu are sperma si nu stiu eu.thinking

| LordCroft a răspuns (pentru GabriellaPss):

Sa te gndesti la pret, cu cat o sa vinzi rimelurile laughing laughing

| GabriellaPss explică (pentru LordCroft):

Pentru tine la oferta laughing)) 2 + 1 gratis smug

| LordCroft a răspuns (pentru GabriellaPss):

Sorry da' sunt baiat, noi nu ne dam cu chestii de femei... cel putin astia care am ramas baieti laughing laughing laughing

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Rimelul? Eu nu cred deoarece prin contact sexual o pierzi eu asa zichappy

| GabriellaPss explică (pentru SarmalutaPuternica):

Pai si care din variante sa o cred?thinking

| Alinaaaxyz a răspuns:

Serios? Doamne.