| bogdan19921992 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum pot sa o dezvirginez pe prietena mea va rog ajutati-ma va rog ca nu sriu

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuie sa fi tandru si sa te gandesti mai intai la placerea sau durerea ei!

Tew sfatuiesc sa cauti pe net articole mult mai detaliate!

Oricum, principalul e sa va iubiti!winking

| Ana a răspuns:

Printr-un act sexualwinking simplu big grin

| anka a răspuns:

Daca nu stii inseamna ca nu e momentul. Trebuie sa mai cresti si sa te informezi inainte ce inseamna un act sexual si consecintele unei neatentii datorate ignorantei.

| 2696 a răspuns:

Cu jucaria ta, cu un ciocan, cu degetu cu orice e lunglaughing) ce intrebare te-ai plictisit de copilarie?

| DenisaMetal a răspuns:

Fiecare are felul lui de a o face.

| Me,myself & I a răspuns:

In primul rand daca vreti sa faceti pasul asta atmosfera trebuie sa fie una placuta, romantica, sa nu va deranjeze nimeni ca sa nu apara probleme, de aici totul decurge de la sine, exact ca in filme. incepeti sa va sarutati, va dezbracati incet, va mangaiati ca prietena ta sa fie destul de excitata ca sa-si poata aminti cu placere de clipele astea mai tarziu si apoi incepeti incet, incet ca sa nu o doara si tot asa pana la final, ideea e sa nu va grabiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aduo ma la mine si se rezolva ce esti fraier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa ma abtin sa nu rad laughing.
Intreaba-i pe tovarasii tai, ei sigur iti vor explica happy
[ Mai bine nu postai intrebarea ]