| anonim_4396 a întrebat:

Salut eu am o prietena si ea vrea ca sa o dezvirginez si sincer nu stiu ce sa fac...ca imi e teama pana acum n-am mai dezvirginatstraight facebig grin si nu stiu cum sa fac... ppls ajutati-ma

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Intr-o atmosfera romantica, curata, sigura (ferita de orice risc de intruziune), muzica lenta in surdina si o lumina blanda, adecvata, voi perfecti curati si cu manichiura impecabila - mai ales tu!=unghiile taiate scurt si bine pilite, (pentru a nu zgaria!), preferabil dupa un dus impreuna sau separat, in functie de pudoarea ei! - si cu un preludiu prelungit, cu maxima tandrete si rabdare, dialog sincer, si un pahar de sampanie, pentru dezinhibare si relaxare! Sa aveti rezerva de prezervative! Daca pana acum n-ati practicat Petting, ar putea fi foarte stramta, si mai dificil de penetrat! - de aceea ar fi bine sa aveti si lubrifiant, sau saliva... Daca nu merge, incerci s-o largesti usor, treptat, cu un deget, apoi doua... Daca tot nu merge nici asa in prima zi/seara, amanati pe a doua zi, si incercati din nou, la fel, intai largind orificiul himenal, si sarutand-o, si incurajand-o, ca va fi bine! Vezi sa nu repeti greseala altor "viteji", (care au mai scris pe aici!), si sa faci figuri daca cumva nu sangereaza deloc, sau foarte putin! Fiecare fata are particularitatile ei! Succes!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cel mai bine este sa intrebi un baiat presupun ca ai si tu amici prieteniii

| stephie21 a răspuns:

Totul incepe cu un sarut, nu te grabi si lasa lucrurile sa vina de la sine. E foarte important sa-i arati ca o iubesti. Poti sa-i oferi un pahar de vin rosu, acesta creste dorinta sexuala a femeilor.
Pozitia cea mai confortabila e aceea a misionarului (adica tu deasupra), dar si mai confortabil este sa folositi prezervativ pentru ca reduce durerea ce poate sa apara la dezvirginare. Si despre prezervativ, e bun la inceput si sa stii ca e bun si in continuare. Va fereste de multe probleme.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Moaaa ce intrebare! de parca intreb eu: vreau sa curat un morcov, dar n-am mai curatat morcovi? cum curat morcovi!

| ellene a răspuns:

Cati ani ai? Dar prietena ta? Are macar 17-18? Daca nu, lasa-o sa visezi in continuare. Daca e destul de dezvoltata fizic si psihic, fa-i pe plac...intreaba si tu un prieten mai experimentat, nu posta asemenea intrebari pe aici...nu mi se par foarte inteligente. Si macar incearca sa scrii corect, altfel tind sa cred ca nici tu nu ai mai mult de 16 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti las numarul meu de telefon si vin si iti arat, eventual iti pot oferi si o ''mana de ajutor''. laughing