| gabi01 a întrebat:

Salut am 16 ani.si vrea sa stiu si eu cum dezvirginez pe prietena mea.ea ara 15 ani sh ea si eu nu am facut pana acum sh noi neam hot sa o facem si nu stiu cum sh ce sa facem ne ajutati va rugam?

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Eu zic sa mai asteptati macar 2 aniwinking

3 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Disperat mai esti. Tu nu stii sa te exprimi corect in limba romana, dar in schimb te gandesti la altele. Vezi-ti de scoala, baiete, nu te lua dupa unul si altul. Iubirea NU inseamna sex, pricepi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai fii atent ca e foarte important... te duci la ea, faci atmosfera frumosa, o dezbraci si pe urma ii spui ca te grabesti acasa ca ai de invatat la romana ca esti analfabet si nu stii ca scrii corect in limba romana.

| XTraLaLaXDianaX a răspuns (pentru suntserios):

Aici ai mare dreptate.winking