| gabi01 a întrebat:

Salut am 16 ani.si vreau sa stiu si eu cum dezvirginez pe prietena mea.ea are 15 ani si ea si eu nu am facut pana acum, si noi ne-am hot sa o facem si nu stim cum si ce sa facem ne ajutati va rugam?

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Ar fi bine sa mai asteptati. La 15 ani, e mult prea mica pentru astfel de activitati. Sa stii ca numarul mamelor minore este enorm de mare in Romania. Te-ai gandit ce veti face daca fata ramane gravida? Avortul merge doar in primele 2-3 luni. Daca sarcina nu e depistata la timp, vei deveni tatic la numai 16-17 ani. Metodele de protectie dau uneori gres. Prezervativul se mai rupe iar anticonceptionalele au efecte secundare neplacute. In afara de asta, te-ai gandit la ce vor zice parintii ei daca afla ca fetita lor nu mai e virgina? S-ar putea sa te trezesti cu ei la usa si sa-ti traga o bataie sa n-o poti duce. Nu va mai luati dupa filme porno, ca nu e ce vezi pe-acolo. In realitate, nu e niciun foc de artificii. Aia nu-ti arata partea neplacuta a lucrurilor, adica faptul ca stai cu groaza in fiecare luna sa nu fi ramas insarcinata sau problemele pe care le ai cu prezervativul, ca trebuie sa ai grija sa nu alunece sau mai stiu eu ce, fapt care-ti cam taie placerea. Stati cuminti, ca nu vine sfarsitul lumii si muriti virgini.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Invit-o la tine acasa, beti un suc, apoi discutati despre sex si cand va simtiti amandoi incalziti, incepeti lucrarea de dezvirginare. Atentie! cum lucrezi, sa nu o doara.Nu uitati de przervativ, ca fara este posibil ca peste 9 luni sa fiti parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nu ma'nebunii? Cum ar fi sa te dezvirgineze unul pe tine in anus, te-ai gandit? Daca vrei sa ajungi pe la puscarie incearca

| Violente a răspuns:

Sistemul reproducător nu este îndeajuns de dezvoltat pentru a susține un contact sexual.
Nu vă mai grăbiți copii că nu vă fug puțile nicăieri, keep calm and waiting.

| NumeciudatT a răspuns:

Ma dar care e problema voasta pana la urama? daca ei vor s-o faca lasati.e viata lor ei raspund de ea! deci iti spun eu si data viitoare nu mai pune intrebari din astea sunt stupide. Deci incearca sa fie ceva romantic dinca ea e virgina si o va ajuta ff mult si cred ca si tu esti deoarece ai apelat la noi (TPU) fauo sa se simta bine, alint-o mangaio pupo. ai grija sa aveti un decor acceptabil si sa nu va deranjeze nimeni. sa continuam incepeti sa va debracati reciproc. excito tare. foarte tare, pupo iarasi alint-o mangaio dupa care urmeaza actul propiu zis ai grija sa te protejezi ( prezevativul e cea mai sigura caale de protectie) si restul te descurci o bagi o scoti iar o bagi iar o scoti etc.