| MariaaaaLm a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca are ceva daca ma sarut cu prietenul meu si el m-a luat ieri in brate dar el a vrut si cred ca din greseala mi-a pus mana pe partea de sus stiti voi ce au fetele(sani) dar nu stiu cum el a vrut sa ma ia in brate
si eu apoi l-am sarutat si iar m-a luat in brate e vreo problema? sau dati-mi sfaturi cum sa il impresionez cum sa isi doreasca sa ma sarute

Răspuns Câştigător
| carmenatyla5689 a răspuns:

Sfaturi de dragoste laughing? tu fatuca tu vrei sa ne dai noua sfaturi cand tu vii aici si pui intrebari de nici dracu nu intelege...adica intrebi daca e ok sa iti saruti prietenu wtf '! laughing chiar aiureah esti

3 răspunsuri:
| kaz3 a răspuns:

Da este o problema!
ma faci pe mine gelosrolling on the floor

| MariaaaaLm explică (pentru kaz3):

Daca vreti mai multe sfaturi de dragoste bagati id meu maia_mariuca14

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru MariaaaaLm):

Sfaturi de dragoste laughing? tu fatuca tu vrei sa ne dai noua sfaturi cand tu vii aici si pui intrebari de nici dracu nu intelege...adica intrebi daca e ok sa iti saruti prietenu wtf '! laughing chiar aiureah esti

| adinaluiza a răspuns:

Nu te vinde happy daca vrei sa il impresionezi fa-o cu cap.