| pinky_2290 a întrebat:

Fostul meu prieten s-a despartit de prietena lui si acum spune ca ii pare rau ca ne-am despartit, ca tocmai incepuse sa tina la mine si ca ma vrea inapoi. Sa il cred?

Răspuns Câştigător
| Duhovnicul a răspuns:

Nu are importanta ce crezi ci ce simti straight face
tu tii la el? il mai iubesti?
daca nu atunci nu merita sa te arunci in necunoscut

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Una mie suta lei, ia prieten pe cine vrei!
NU! I-a dat aia papucii si acum vrea alinarea la tine. Grow up!

| mihaela_7915 a răspuns:

Hmmm.pai daca incepuse sa tina la tine d ce te-a lasat pentru alta? off nici nu stie cum sa minta...hai mai da-i o sansa ca a doua sansa trebuie sa i-o dai oricui dar daca nu s-a int nimic intre voi pana acum nu te lasa de data asta pentru ca s-ar putea sa fie o capcana sh el asta sa caute. u i-a mers cu acea fata sh s-a intors la tine...gandeste-te fii uh mai jmechera decat el.nu te lasa dusa de sentimente.bafta.pup

| babygyrl a răspuns:

Daca tu inca tii la el si inca il iubesti crede-l. Dar daca nu nu are rost sa iti bati capul cu el. Daca tu vrei poti sa il crezi, asculta-ti inima, fa ce iti spune ea. Daca ea iti spune sa il crezi, crede-l daca nu nu.

| ilye6676 a răspuns:

Nu il crede dar ce vrei tu cu adevarat te-ai intrebat?/

| vodytza a răspuns:

Hmmm...nu prea cred ca ar trebui...crede-ma ca sunt baiat si stiu bine

| camaro71 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| camaro71 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu