| bebethomeu a întrebat:

Buna happy as vrea sa va intreb daca iubitul meu imi baga un deget in vagin, o sa ma dezvirgineze? va rog fara raspunsuri rautacioase big grin +funda

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, te poate deflora, stai cuminte, în banca ta!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă introduce degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin, te POATE dezvirgina ( fizic vorbind, se RUPE himenul ), chiar dacă nu curge sânge!
Asta dacă nu ai fost DEJA dezvirginată...

NU se introduce NIMIC în vagin!

Dacă vrei plăcere şi orgasm, atunci poate să-ţi facă sex oral şi masturbare clitoridiană.

Toate cele bune.

| MissJJ a răspuns:

Este posibila dezvirginarea, insa depinde cat de adanc si cat de des repeta actiunea.

| MadaSweet18 a răspuns:

Da o sa te dezvirgineze.

| Ianos_Maria_Diana_1998 a răspuns:

DA normal. Orice ai baga (daca este tare) te vei dezvirgina.