| Chimilica a întrebat:

Aş vrea să vă spun ceva ce mă apasă.
Am cunoscut un baiat, de fapt eu il cunosteam din scoala. El avea o parere rea despre mine, chiar el a recunoscut. Totul a inceput de ziua lui, i-am urat la multi ani pe facebook, i-am luat id-ul si am inceput sa vorbim.
Primele trei zile am vorbit despre mine si el. I-am spus cum sunt eu de fapt, si el la fel. Am inceput sa ne intelegem foarte bine, planuisem o intalnire pe plaja, dar din pacate a plouat. El acum o saptamana, a plecat la mare. Trebuie sa ajunga lunea aceasta. Ma gandeam sa mai stabilim o intalnire, sambata la club.
Sincera sa fiu m-am indragostit de el. Cum ar trebui sa procedez? Astept sfaturi. Multumesc anticipat. Promit funda, voturi.

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Asteapta sa vezi daca te cheama el undeva fi vesela zambestei intrebal ce a facut l mare daca sa distrat si poate te cheama el undeva

4 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai nu ar trebui sa-i arati ca esti indragostita de el fiindca poate va incepe cu niste figuri din alea...
lasa-l pe el sa stabileasca intalnirea

| Bєíbч a răspuns:

Bunasmug Daca esti sigura ca si el te place, nu trebuie sa.ti fie rusine sa vorbesti cu el si poti chiar tu sa ii propui sa va intalniti. Dar, dupa parerea mea, ar fi mai bine sa va intalniti intr.un loc unde sa fiti doar voi 2! Gen: intr.un parc sau la o inghetata.
Sper ca te.am ajutat. Funda?blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Comporta-te ca pana acum, natural, incearca sa faci glume.
Imbraca-te lejer si decent, machiaza-te nu prea strident si ai incredere in tine.happy
Lucrurile vor merge de la sine.
Succesbig grin

| BianKa1234CM a răspuns:

Imbraca-te Sexy, machiazate cu tutoriale de pe internet cum ar fi:http://www.youtube.com/watch?v=q4Jhl0sf7XE sau, http://www.youtube.com/watch?v=jVjMY1u-kFE fa-ti unghiile cu un Roz Bombon sau alege de aici :http://www.youtube.com/watch?v=VWCwkubh-uA e ceva foarte now, incearca-l o sa-l dea gata pe tip.pantofi trebuie sa fie cu toc mediu, iar daca poti cu un toc de 15 cm se poate. Tocurile sunt foarte sexy pentru a fi atragatoare. Bafta!:*