| Alle57 a întrebat:

Imi ziceti si m ie niste statusuri de fericire, de dragoste. etc? puppy dog eyes
Funa pentru cele mai bune. :*

4 răspunsuri:
| LLO a răspuns:

Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente.
De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie!
Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt
Durerea te-a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te-a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
Fericirea se manifesta atunci cand zambesti din adancul sufletului tau si…te simti cu adevarat liber…
Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
Te iubesc pentru zambetul tau,
Te iubesc pentru ochii tai schimbatori,
Te iubesc pentru ca ai grija de mine,
Te iubesc pentru fiecare clipa petrecuta impreuna,
Te iubesc pentru ca imi faci inima sa bata mai tare,
Te iubesc pentru ca ma faci sa plang,
Te iubesc pentru ca ma faci sa rad,
Te iubesc pentru ca ne certam,
Te iubesc pentru ca mereu ne impacam,
Te iubesc pentru ca ai incredere in mine,
Te iubesc pentru increderea pe care o am in tine,
Te iubesc pentru ca mereu ai fost acolo,
Te iubesc pentru noptile cand adorm la pieptul tau,
Te iubesc pentru diminetile cand ma trezesc la tine-n brate,
Te iubesc pentru ca te visez mereu,
Te iubesc pentru ca ma faci mereu geloasa,
Te iubesc pentru cand ma strangi in brate,
Te iubesc pentru cand ma atingi,
Te iubesc pentru ca ma ajuti sa fiu mai buna,
Te iubesc pentru ca stiu ca vei fi mereu acolo,
Si cel mai important, te iubesc pentru ca esti TU
Iubeşte-o când e somnoroasă sau fără machiaj, Iubeşte-o în pijama sau în rochie de seară, Iubeşte-o indiferent de anotimp, Iubeşte-o ciufulită sau cu un look nou, Iubeşte-o dacă a pus prea multă sare în bucate sau atunci când ţi-a facut o surpriză pe care o consideri banală. Iubeşte-o pentru simplul fapt că e lângă tine şi că face parte din viaţa ta, Iubeşte-o pentru că are ochi frumoşi sau pentru că plânge ca un copil uneori… Iubeşte-o pentru că e a ta … Iubeşte-o aşa cum este ea...¦

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute