| AdaBaa a întrebat:

as vrea un raspuns rapid, mersi. Sunt fata si nu stiu de ce de imi tot curge un lichid alb-galbui, tot mai abundent. S-ar putea sa-mj vine ciclul?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, vorbeste si cu mami, sora mai mare, matusa sau cumnata, cu persoana feminina din familie cu care te intelegi cel mai bine, te ajuta mai mult. happy

| Noone4u a răspuns:

Ori asta, ori trebuie sa te mai speli putin

| Lolităăăă a răspuns:

Dap. asta se intampla inainte sa-ti vina ciclu, si dupa ciclu. pregateste-te cu tampoanelehappy

| Kirito21 a răspuns:

Depinde ar putea fi vorba si de o infectie. ce varsta ai?

| ღღIonikaaaღ a răspuns:

Da si la mine la fel asa se intampla si lichidu ala care spui tu se numeste SCURGERE VAGINALA se intampla la toate femeile incurand o sa devi domnisoara Bafta...