| Blackrose18 a întrebat:

Daca un barbat se termina in 10 minute in timpul actului sexual, inseamna ca nu este destul de atras de femeia cu care a facut sex?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E destul de ok. Daca nu era atras de ea, nu se scula deloc.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu inseamna acest lucru.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu era atras de femeia aceea, nici nu avea erectie, ori a avut erectie rapida si tot rapid s-a scapat pe el, semn ca-i lipsit de exeprienta, ori ca a fost foarte excitat.

| Adrian5575 a răspuns:

In loc sa te bucuri ca dureaza mai mult, tu iti pui intrebari? 10 minute e ok. Daca nu era atras, nu se trezea șarpele.