| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am baut cam mult si am ajuns sa fac sex cu o fata virgina bineinteles beat fiind fara prezervativ. Vreau sa stiu tinand cont ca am scos penisul din ea cu mult inainte sa imi vina sa ejaculez, nici macar nu simteam senzatia ca mi-ar veni sa imi dau drumul si penisul cand am facut-o cu ea imi era uscat si cand am scos si cand am bagat ea a spus ca e a 7 a zi dupa ciclu, poate sa ramana gravida dupa asa ceva? Va rog seriozitate sunt disperat...

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai fost beat de unde stii ca ai mai scos penisul? Asta crezi tu acum.Proasta a fost ea ca a stat.Si virgină.

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece datele/informatiile prezentate in intrebare sunt foarte vagi/subiective acest fapt nu permite sa poata fi formulat un raspuns clar si concret. In cel mai bun caz se pot formula doar niste presupuneri/pareri subiective din cauza multor variabile care apar si influenteaza decisiv raspunsul. Faptul ca sexul a avut loc in a 7-a zi dupa MENSTRUATIE ( nu ciclu care reprezinta altceva) este complet irelevanta, deoarece in cazul in care menstruatia se produce intr-un interval de 2-3 zile a 7-a zi de dupa ar reprezenta ziua a 9-10-a a CICLULUI menstrual deci in afara PERIOADEI FERTILE si in acest caz probabilitatea de a se forma/apare o sarcina chiar si in cazul in care sperma este ejaculata in vagin nu depaseste 5-10% iar daca nu se produce ejacularea posibilitatea de sarcina se reduce la maxim 3-5%. INSA in cazul in care sangerarea de menstruatie dureaza 5-7 zile, rezulta ca a 7-a zi de dupa va reprezenta ziua a 12-14 a CICLULUI menstrual, perioada de fertilitate maxima, in care orice scapare chiar si imfima de sperma in vagin poate genera producerea unei sarcini intro proportie extrem de mare. In concluzie fata ar putea ramane insarcinata sau nu in functie de; 1. ) capacitatea ta de a iti coordona, controla si a-ti retine la perfectie ejacularea; 2.) daca acea a 7-a zi DE DUPA menstruatie este sau nu in PERIOADA FERTILA; 3. ) daca fata are un CICLUL menstrual neregulat, in acest caz ovulatia se poate produce incepand din a 7-a zi a CICLULUI deci exista mereu posibilitatea de a ramane insarcinata si din acest motiv aceste femei sunt "condamnate" sa intretina INTOTDEAUNA contacte sexuale DOAR protejate. Pe baza celor prezentate reiese ca esti singurul in masura sa tragi concuziile (sau impreuna cu fata) in privinta raspunsului corect la intrebare. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa calcule, prietena ta era in perioada fertila. Tu fiind beat nici nu ai mai stiut ca ia svos sau nu penisul din ea si ai ejaculat cu siguranta in ea. In acest caz sansele de a ramane gravida sunt maxime.

| OldSoul a răspuns:

Ce mai conteaza acum?
Gestul e consumat.
Oricum felicitari pentru realizare, destul de misto daca ai convins o virgina sa se f... cu tine, direct, fara obligatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cu siguranta. Eu zic sa te imbeti si sa cresti copilul acela cu mai multa responsabilitate decat l-ai conceput.

| TheWomanCat a răspuns:

CE DESTEPT! AI LASAT O VIRGINA INSARCINATA...NU E SIGUR, DAR DACA, AI FACUT-O LA ANU' SI LA MULTI ANI PANA PESTE URMATOARELE NOUA LUNI!

| iustin123123 a răspuns:

Cred, sa vezi ce-ti da taicaso =]]

| ProfValeriuDalabanxX69Xx a răspuns:

Bravo! Ne mai vedem in 9 luni.