| piticot1 a întrebat:

aseara am facut petting cu iubitul meu. A fost prima oara...La un moment dat am ramas doar in pantaloni fara sutien si acum ma simt aiurea pentru ca nu vreau ca dupa asta sa intretinem relatii mai serioase deoarece am aproape 15 ani. Vreau sa astept pana fac 18. Ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Pai si tu crezi c-o sa rezisti in felul asta, pana la 18 ani? De la petting se ajunge destul de repede la sex. Iar tu esti cam micuta pentru asa ceva.

| mihai69 a răspuns (pentru Alcyon):

Aiurea... e numa' bună! De ce crezi că s-a combinat ăla cu ea?!?
on-topic: @piticot1 - la „nivelul următor o să treci atunci când vei simți tu că ești pregătită - fie că se întâmplă la 16, 18 sau 69 de ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta... ca dupa te lasa de nu te vezi

| Aaxell a răspuns:

Cati ani are iubitul tau? Avand in vedere ca nici 15 ani nu ai, daca iubitul tau este mai mare decat tine cu cativa ani, poate incearca sa profite de tine vazandu-te asa mica. ( In gandul lui zice : " E mica si proasta, imi merge repede! "). Asa ca nu te grabi sa iti incepi viata sexuala, pentru o fata, este un lucru important in viata ei.winking

| piticot1 explică (pentru Aaxell):

Oricum astept pana atunci, nu asta era intrebarea. Mai mult la petting ma refeream...

| Aaxell a răspuns (pentru piticot1):

Treaba ta... sunt sigura ca iubitul tau nu se reduce numai la petting, orice baiat vrea sa ajunga " pe culmea fericirii ". Succes.

| Anaad a răspuns:

Va fi greu sa ii explici, dupa ce ai ramas aproape goala in fata lui, ca vrei sa mai astepti 3 ani. Trebuie sa faci diferenta intre virginitate fizica-ruperea himenului; si cea... morala-sa zicem asa. Daca ai avut orgasm, daca ai simtit un barbat, te-a sarutat etc, nu prea poti spune ca mai esti inocenta. Parerea mea e sa opresti aceste practici, si sa astepti pana vei fi pregatita sa mergi pana in capat.

| piticot1 explică:

Sa fie protejat ce? Nu am facut sex.

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru piticot1):

Petting
Stii ce inseamna?
Ca ti-o baga, scuze expresia
Eu cel putin asa stiam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DimaIsTheBoss):

Petting inseamna sa isi frece unu de altu organele genitale nu are treaba cu introducerea penisului in ea, informeaza-te inainte sa dai indicatii la alti