| lorette_6455 a întrebat:

aseara am fost pe strada si era si un baiat de care mie imi placee.Si am fost cu o fata la magazin si apoi cand am venit l-am vazut pe baiatu ala (andrei), ca era in mijlocu drumului cu baietii si cand eu cu acea fata neam apropiat un baiat (noi ii zicem blondu) a venit prin spatele lui andrei si la apucat de umeri si a venit spre mine cu el si mi-a zis IA UITE MA MIHAELA, ANDREI MIA ZIS CA TE PLACE si cand a zis asa m-am uitat in ochii lui si el in ochii mei si am vazut nu stiu o sclipire si era rosu la fata de rusinehee hee (mentionez ca de felul lui e mai cuminte, mai rusinos, dar frumossss:X:X:X:X:X:X:X:Xlove struck) ce sa fac oare sa accept? in seara acea sa purtat ffff frumos cu mine eu stau cam departee si era intuneric si am rugat o fata sa mearga cu mine si el a zis ca se ofera el sa ma ducka pana acasaaa...si cand am ajuns acasa m-a luat in bratee si mi-a spus ca ma iubestee...:X si atunci mi-a pus o mana pe fund si ma strans tare in brateee si apoi m-a pus pe bancaa si s-a pus langa minee si am inceput sa ne jucam eu l-am atins in zona aceea, si deja simtisem ca se intarisee:X si el baga mana in pantalaloni adica mia desfacut cureaua, si ma tot saruta pe sani si-mi zicea incontinuu ca ma iubeste cred ca mi-a zis de un milion de ori si apoi ma pucat de gat si m-am sarutat cu el dar sarut frantuzesc a durat 10 minutehee hee si doamneeee imi venea sa sar pe el (ce excitata eram is cat de bine ma simteam) ce ziceti oare este baiatul potrivit pentru mine?thinking

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E potrivitlaughing

| consiliera a răspuns:

Cam repede merg lucrurile nu crezi? Dragoste? Cred ca e ceva mai carnal.Mai gandeste-te.Baietii fac tot felul de pariuri sau provocari.

| pitbull60 a răspuns:

Mi se pare c-am tras de par ce zici tu acolo,adica la inceput zici ca de felul lui este o fire mai timida, mai rusinoasa, iar apoi zici ca incepuse sa te pipaie mai peste tot.scuza-ma,dar un baiat care e timid si rusinos din cale-afara nu o sa iti faca lucrurile astea, mai ales din prima seara.

| chibiusa a răspuns:

You are easy smug

| crzcristina a răspuns:

Parerea mea este ca doar vrea sa te ****. Dar pana la urma faci cum vrei, tipi care tin la tine nu sar asa pe tine ca dementii. Deja te considera cam usuratica ca l-ai lasat sa te pipaie cand nici nu te stiai cu el, nu te-ai mai sarutat cu el, nu ai o relatie cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| bigbang9779 a răspuns:

Tu iei decizia daca vrei sa fi cu el sau nu, dar ai grija ca aparentele insala, din punctul meu de vedere (sunt baiat)un baiat nu trebuie sa fie macho man el trebuie sa fie romantic si tandru...o relatie dureaza mai mult daca totul se face pas cu pas nu dintr-o data, parerea mea e ca tu esti o fata frumoasa iar el nu e potrivit pentru tine.adevarata decizie tu o iei pentru ca tu stii ce simti dar ai grija de tine... funda :*?

| lorette_6455 explică:

Metionez ca am mai fost cu elwaiting