| ruby999 a întrebat:

acum cateva zile ex-ul meu mi-a spus ca i-a fost dor de mine, iar in momentul in care mi-a spus a avut o sclipire in ochii.
asta ce vrea sa insemne¿ ca a fost sincer? app beat nu era laughing.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca chiar i a fost dor de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu il stii cel mai bine!
Daca a spus-o fara sa se uite in alta parte si s-a uitat direct in ochii tai, cred ca a spus adevarul.

| ruby999 explică (pentru anonim_4396):

Da in ochii mei s-a uitat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ruby999):

Doar tu stii raspunsul, tu stii ce fel ti-a spus-o. Daca i-ai simtit sinceritatea in glas. Oricum, eu cred ca i-a fost dor de tine, din cate ai spus tu!

| ruby999 explică (pentru anonim_4396):

Da, asta am simtit am ramas uimita pe moment cand i-am vazut aceea sclipire happy.

| Cat a răspuns:

E posibil sa vezi ce iti doresti sa vezi. O sclipire in ochi poate sa insemne doar ca ti-ai schimbat un pic pozitia si ai vazut o lumina care se reflecta intr-un unghi diferit. In loc sa mergi pe asemenea presupuneri, mai bine discuta normal cu el.

| ruby999 explică (pentru Cat):

Mm nu stiu thinking ramasesem neclintita cand mi-a spus si m-am uitat direct in ochii lui si dupa ce am vazut aceea sclipire mam clintit din loc