| dya22100 a întrebat:

ieri m-am desp. de prietenul meu cu care am fost 3 luni din cauza ca imi impunea sa nu ies afara fara el si era mult prea gelos cand i-am spus la sfarsitul conversatiei sa luat si a olecat m-a durut in grozitor si in seara aia m-a intrebat un baiat ca daca vreau sa fiu cu el am zis ca nu stiu pentru ca tocmai m-am desp. de fostul a zis bine aseara cand ma condus acasa baiatul acela m-a luat de mana si fostul tocmai trecea pacolo l-am lasat de mana vroiam sa ma duc dupa fostul dar nu m-am dus.sigh
intrebarea mea e : imi puteti spune daca am facut bine? si daca da ce sa fac ca sa-l uit pe fostul?crying

2 răspunsuri:
| DenisukuDeniii a răspuns:

Treci peste! Gasesteti altul sh fal gelos... daca intr-adevar tea iubit o sa vina la tine sa va impacati!

| anaservic a răspuns:

Doamne fereste! cum sa te duci din nou la fostul?! iti place sa nai deloc intimitate si sa ti se puna stapanire pe libertate?! dal incolo ca nu merita sa te uiti la el! ramai singura o perioada, apoi poate ii acorzi o sansa tipului care vrea sa fie cu tine. bafta