| d3utzsa a întrebat:

Buna tpuuu! am nevoie urgent de jutorul vostru!
cum as putea sa ma impacu cu fostul meu iubit?
aseara a venit la mine cu un pr fff bun, ne-am sarutat cat timp a stat la mine, mi-a vorbit frumos, a fost foarte tandru cu mine, iar cand el s-a dus pana in bucatarie, pr lui mi-a spus ca ink ma iubeste!crying
si eu il iubesc enorm si as renunta la tot pentru el dar e foarte orgolios si nu stiu ce sa fac!sad
am fost impr 1 an si 2 lunisadsi ne-am desp de 1 an...
azi de ex, a trecut pe langa mine la liceu si nu mi-a zis absolut nimic
doar a ridicat spranceana si a zambit asa un pic in coltul gurii:X
voi ce credeti? oare ma mai iubesteee?
sau o fi zis prietenul ala al lui asa la vrajeala sa vada ce zic eu?
apoi aseara i-am trm un mesaj dala cu ce mai faci ca sa ma sune ca nu am crd ca de cand a plect de la mine nu intrase deloc pe mess si ma gandeam sa nu fi patit ceva! si bine inteles ca nu m-a sunat!crying
voi ce credeti?
oare mai tine la mine sau... face asa doar unde stie ca il iubesc prea mult si vrea sa profite de asta?

Răspuns Câştigător
| Alina14_7933 a răspuns:

Aici, e cam evident. Deci, fii atenta big grin. Problema e simpla. Baiatului ii mai place de tine. Tare. Tare de tot. DAARRR... Dupa cum zici si tu, e orgolios. Nu ai ce.i face! Ii place ca vede ca il cautzi, ca il suni, ca ii dai de inteles ca tu inca mai tii mult la el. Sincer, eu il cred pe prietenul acela. Poate nu in totalitate, dar 80 % chiar cred in ce zice. big grin Ai grija ce faci, nu il mai suna, asteapta sa te caute, stii vorba aia : " What's meant to be will always find its way. " Deci capul sus, ramai pe pozitii! Un an si 2 luni, mamaaaa! laughing

2 răspunsuri:
| NoName27 a răspuns:

Mi-a placut aia cu "doar a ridicat spranceana si a zambit asa un pic in coltul gurii" foarte dragutlove struck
Dar cine stie ce se afla in mintea baietilor? daca am stii ar fi prea usor, nu?
Eu zic sa lasi lucrurile sa mearga de la sine sau incearca sa vorbesti cu el despre voi. Nu va cunosc pe niciunul dintre voi ca sa iti spun exact cum sa incerci dar iti pot spune ca asa cum a trecut un an mai poti astepta putin ca sa vezi ce vrea sa faca. Sper doar sa nu fie prea tarziu cand se hotaraste el sad
Baftaaa! >big grin

| cata3333_3885 a răspuns:

Nu jtyu. poate ink mai tine la tine.1an si 2luni nu se uita asa usor...

dar daca ii pasa cat de putin te suna, sau putea sa zica macar un ce faci azi la liceu.

incearca sa vb cu el.suna.l si intreaba.l daca mai simte ceva pentru tine.sau daca nu. atunci dc sa sarutat cu tine...

astea nu poti afla de la noi.el jtye cel mai bine ce are de gandkisskissfunda?