| NikkiNicoleNikki22 a întrebat:

Buna!

Aseara m-a sunat fostul iubit si imi spunea ca ma iubeste si ma intreba daca am pe alt cineva si chestii ciudate si era foarte suparat adica avea voce de suparat. eu in schimb nu ima spus nimic cand imi spunea ca ma iubeste pentru ca stiam ca o sa imi fac rau. el imi spunea ca nu il iubesc dar eu il iubesc foarte mult cand i-am auzit vocea imi venea sa plang dar era lume in jurul meu asa ca nu am facut-o si nu stiu daca am procedat corect nu spunandu-i nimic cand el imi spunea ca am iubeste. voi ce parere aveti? am procedat corect?
va rog raspunsuri fara critica injuraturi si altele chiar ma doare foarte tare cum i-am vorbit, i-am vorbit nepasatoare.crying crying

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cand va aud dramele, imi vine sa sar pe geam...

Daca iti place de el du-te la el si impacativa daca nu stai acasa, nu inteleg ce rost mai are sa abordati asfel de subiecte "emotionante" care nu sunt la interesul nimanui, de zici ca suntem niste psihologi de pustani care duc dorul de ceva...( sa nu zic de ce )

| Onn3 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa va intalniti si sa vorbiti tot ce este necesar sa vedeti ce e in neregula de ce v-ati despartit si daca mai puteti face ceva.

| dariaelena a răspuns:

Si foarte bine ai facut, nu trebuie sa te lasi din prima.Lasa ca e bine sa pari mai nepasatoare, pentru daca chiar te iubeste si ii pasa de tine, o sa te caute si iar o sa te caute pana cedezihappy Nu daca ti-a spus ca te iubeste acum gata trebuie sa cedezi usor, lasa-l sa se mai strofoace asa putin.Sa vezi in primul rand tu ca s-a schimbat si ca merita.Chiar daca e greu incearca sate abtii:*

| wolfheart a răspuns:

Mai bine asteapta nu ii cade in brate din prima dar nu ai facut bine ca ai tacut ar trebui sa vb cu el si sa ii ti flacara aia care o are pentru tine aprinsa daca il iubesti. spune-i ca daca te iubeste sa iti arate repet nu cadea in brate din prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, da pentru ca nu e bine sa-i cazi in brate de prima data. Dar daca tu crezi ca ai exagerat cu nepasarea si nu te va mai suna din cauza asta, suna-l tu. Asta daca vrei sa va inpacati si spune-i ca aveai o dispozitie proasta, ca era lume pe strada si ca te-a luat prin surprindere. Daca ti-e greu sa-i spui asta trimite-i un mesaj.
Dar ar fi mai bine sa il suni ca sa afli ce l-a facut sa se razgandeasca si sa te vrea inapoi. La urma urmei, daca e sa va impacati, trebuie sa mergeti pe sinceritate de aici inainte. Corect?
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar voi ştiţi prin ce aţi trecut şi de ce vaţi despărţit.Crezi că te-ar mai fi sunat, dacă chiar nu te iubea? Crezi că-şi irosea 2, 3 minute din viaţa lui ca să facă asta? Până şi vocea lui ''supărată''confirmă faptul că ţine la tine.
Nu ştiu de câte ori l-ai tratat cu indiferenţă, dar eu aş da ''orice'' să mă sune în acest moment şi să-mi spună că mă iubeşte, având o voce ''supărată''.laughing
Vorbeşte cu el. Spune-i că vreţi să vă împăcaţi(dacă asta îţi doreşti), dar să nu mai repete greşelile pe care le-a făcut...nici tu la fel.
Dacă vă iubiţi, acordaţi-vă o şansă! E posibil să fiţi mai fericiţi decât vaţi fi închipuit!

O zi bună îţi doresc şi noroc!