| Lollipop_7880 a întrebat:

Asta vara am fost la un campus. Acolo am intalnit un baiat cu 4 ani mai mare decat mine. El s`a dat la mine, m`a pipait, sarutat, etc... Am luat totul ca pe un joc. Cand s`a terminat campusul mi-a zis ca o sa ma caute. Dar i-am luat eu ID`ul inainte. Am vorbit cu el de cateva ori, apoi a vorbit cu o prietena de`a mea si i`a spus ca eu imi fac sperante si ca daca un baiat se pupa cu o fata fara sa o mozoleasca ea crede ca va fi cu el. De atunci nu am mai vorbit cu el, doar ca si-a facut un alt ID fara nume sh fara avatar pe care il aveam in lista de mai mult timp, si isi bata joc de toata lumea de pe acel ID. Dupa ceva timp el mi-a spus de pe ID necunoscut ca ii pare rau pentru tot ce mi-a zis si ca a place si ca ar vrea sa fie cu mine. A mai zis ca vrea sa ne intalnim dar e o problema: el vrea sa ne intalnim in orasul lui si eu nu vreau. Voi ce credeti despre asta? Vreau cat mai multe pareri si sfaturi.

9 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu te duce. Oamenii de genul asta nici nu merita bagati in seama.Esti tanara, baieti sunt multi, nu-s e termina pamantul la picioarele acestuia.Ca fata te sfatui sa nu te lasi niciodata dusa de nas de astfel de baieti, au minte de copil, fii cu o secunda mai desteapta si ignora-l, cu siguranta meriti ceva mai bun!

| Sperman a răspuns:

Stai pe curu tau ca daca nu o sa te vedem la stirile de la ora 17.

| simona_3709 a răspuns:

Hahaha, lasa-l nu-i de tine. Poti sa consideri ca a fost doar o dragoste de-o vara.Pastreaza amintirile frumoase din tabara si nu lasa prostiile sa te afecteze >big grinbig grin<
Numa` bine

| membrugirl2010 a răspuns:

Pai... el considera gresit, ca trebuie sa te mozolesti ca sa fi cu el, etc.
Eu zic sa treci peste acest episod. Cati ani ai? Daca te-ai impaca cu el ai fi dispusa sa iti incepi viata sexuala?
Mai gandeste-te sincer.
Fundahappy?

| Gabbitzu a răspuns:

Sfatul meu este sa-i spui direct. daca vrei sa ma vezi vino tu la mine, altfel eu nu vin. Odata ce te duci la el mai mult ca sigur urmareste ceva de la tine... BANUIESC CA STI CE. cel mai bine comvingel pe el sa vina la tine de cateva ori. Apoi te duci tu la el,, daca se merita " bafta

| valyalexia a răspuns:

Eu zic sa stai linistita sa nu fie o capcana si sa te astepti la ce e mai rau. daca duca ceva timp nu tea cautat inseamna ca vrea altceva de la tine sex sau eventual sa te foloseasca.succes si ai grija la decizie:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te duce da-i pace ca iti gasesti uh altul

| ciao a răspuns:

In nicintrun caz sa nu pleci la el in oras! Dac doreste asa tare sa te revada, va veni si singur! Chiar daca are probleme! Nul crede prea tare, poate doreste doar sa se distreze cu tine! Ar trebui sal mcunosti mai deaproape, dac tii la el!? Dar lupul blana-si schimba, iar haracterul ba! Ai grija! Funda?

| alexandra98_5556 a răspuns:

Nu te duce[-x daca te cheama la el sigur vrea ceva mai mult de la tine:-s ai grija. si oricum lasa ca sunt baieti pe lume...oh go on nu e capat de drum... iar daca nu te lasa in pace pe mess poti oricand sa'i dai ignorwinking succes:*