| friday a întrebat:

astazi purcelusul (de guineea) a cazut de pe birou. mentionez ca a mai cazut, insa nu in picioare, cum s-a intamplat de data asta.

acum are piciorusele albe si sta numai culcat, insa le poate misca si merge. ce credeti ca ar putea avea si ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| fsss a răspuns:

Mai bine iti murea ca si asa scrii prost pe unde nu trebuie!

| friday explică (pentru fsss):

Am scris corect din toate punctele de vedere (gramatical ma refer), insa TPU are un fel de auto-corectie si vad cateva diferente intre ce am scris si ce a fost postat.
In legatura cu categoria, am pus aici intrebarea fiindca aici se dau cele mai multe raspunsuri, deci degeaba ai fost nesimtit straight face.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Misca-i tu picioarele si daca scoate chitaiala inseamna ca il doare si se va recupera in cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca purcelusul tau de guineea sta numai culcat si merge inseamna ca-normal- isi poate misca piciorusele cum bine spui si tu; daca a inceput sa albeasca poate fi de la stres,si mai ales e posibil sa i se fi tras de la cazatura asta,pentru ca -iti dai seama-chiar prea bine nu i-a fost; probabil ca in curand o sa devina grizonat,dar asta nu e un lucru rau; nu mai explic acum de ce,dar iti dau doar un indiciu:eu sunt putin grizonat si pot spune ca am oarece succes la femei;(bine,acum n-am nici o prietena,dar lucrez la asta); in fine,ideea e ca atat vreme cat nu s-a intamplat invers,adica sa cada biroul peste el, tot e bine; nici nu-ti cer funda, pentru ca imi inchipui ce-i la gura ta acum!